MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

25% Korting in de nieuwe clubwebshop!

De clubwebshop is vernieuwd! In de shop waarin alle Quick sportkleding verkrijgbaar is, krijg jij als NSVV’er 25% korting. Wanneer je rechts bovenin op nsvv.voetbalstraat.nl de clubcode NSVV_50 invult bij ‘Inloggen’, veranderen alle prijzen. Scoor een nieuwe trainingsset, je eigen voetbal of een lekker jack en ga volledig in stijl.

Voordelen van NSVV.VOETBALSTRAAT.NL:

  • Je bestelling wordt gratis thuis bezorgd
  • 15% van je aankoopbedrag gaat naar de vereniging
  • Je kunt kiezen uit producten met of zonder NSVV clubbadge
  • Personaliseer je product door je naam, initialen of nummer erop te drukken
  • Keuze uit het gehele Quick assortiment

Ook niet voetballende broertjes, zusjes of andere familieleden kunnen hun Quick sportkleding met 25% korting bestellen in deze webshop. Neem gauw een kijkje op nsvv.voetbalstraat.nl en log in met NSVV_50 voor je korting!

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *