8HW-Tourcyclo: de tour voor wielersportliefhebbers in de Hoeksche Waard start bij NSVV

Op zondag 3 mei 2020 wordt voor het 9e achtereenvolgende jaar 8HW Tourcyclo verreden. De wielersportliefhebbers rijden 68 of 111 kilometer in de vorm van een “8” door de Hoeksche Waard. U kunt starten tussen 8:30 – 10:30 uur vanaf N.S.V.V., Wilhelminastraat 1, 3281 BZ Numansdorp

LET OP! Online inschrijven sluit op 2 mei 2020 om 18:00 uur. In de ochtend van 3 mei is het mogelijk om een daginschrijving te doen bij de start. Na 10:30 uur kunt u niet meer inschrijven en starten. 

Aanmelden kan hier.

DEEL DIT ITEM

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *