MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

A.s. zaterdag 1 minuut stilte voorafgaand aan NSVV 1 – Heinenoord 1

Komende zaterdag willen wij in de 1e officiële wedstrijd van het 1e elftal in het nieuwe seizoen met een minuut stilte afscheid nemen van twee trouwe vrijwilligers, Jaap van der Jagt en Faas Langerak. Jaap is in februari op 70-jarige leeftijd overleden en Faas in mei op 69-jarige leeftijd. Beide mannen hebben zich vele jaren als vrijwilliger verdienstelijk gemaakt voor onze club en worden al erg gemist bij de maandagochtendploeg. Niet alleen om het werk wat ze verzetten, maar vooral voor hoe ze als persoon waren. Maar bovenal waren het allebei zeer trouwe supporters in hart en nieren van het 1e elftal van NSVV.  Decennia lang werden thuis en uit de wedstrijden van het 1e elftal bezocht. Daarom vinden wij als bestuur het gepast, nu de Corona tijd voetbal weer mogelijk is om alsnog afscheid van hun te nemen en te bedanken voor het vele werk, dat ze als vrijwilliger voor NSVV hebben verricht.  

DEEL DIT ITEM

2 reacties

  1. Mooi dat er zaterdag bij stil gestaan kan worden, Faas en Jaap waren mensen van de club zoals ze dat mooi zeggen, helaas was het afscheid veel te vroeg.

  2. Een heel mooi gebaar voor deze twee fijne mannen.
    Ik mis ze nog elke maandagochtend bij de werkzaamheden en bij de koffie en het biertje na afloop.
    Deze mannen waren goud waard voor de club.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *