MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Afscheid vicevoorzitter Rob Reedijk

Op onze ledenvergadering vrijdag 20 november nemen we afscheid van onze penningmeester en vicevoorzitter Rob Reedijk.

Rob ReedijkRob zal voor de pauze voor de laatste keer als penningmeester de wederom mooie financiële cijfers van onze vereniging presenteren.  Na de pauze is Rob geen lid meer van het bestuur en zal hij als gewoon lid van onze vereniging het bestuur ondervragen over de uitkomst van het ledentevredenheidsonderzoek. Rob is als ex bestuurslid dus vrij om alle zaken aan de orde te stellen, die uit het onderzoek naar voren zijn gekomen. Hij zal zeker het publiek actief betrekken. Maar liefst 176 leden en ouders van leden hebben het ledentevredenheidsonderzoek ingevuld, dus Rob heeft een goed beeld wat leden goed vinden gaan en wat niet. Er zijn ook veel opmerkingen ingevuld in de toelichtingsvlakken, dus voldoende input voor hem om scherpe vragen te stellen aan het bestuur. Kortom een avond waarop Rob veel aan het woord zal zijn en nog eenmaal zijn geweldige kwaliteiten als presentator zal laten zien. Eerst als bestuurslid en daarna als enthousiast lid. Na zijn lange periode als bestuurslid van onze mooie vereniging vertrouwen wij erop dat veel leden, ouders van leden en bekende van Rob,  naar de ledenvergadering komen om afscheid te nemen van Rob.

De ledenvergadering wordt gehouden vrijdag 20 november om 20:00 in ons clubhuis.

Wij zijn met z’n allen NSVV!

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *