MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Afschrijving contributie 1e halfjaar 2022-2023

Op 31 oktober aanstaande zal de contributie voor het 1e halfjaar van dit seizoen afgeschreven gaan worden. Zorg er aub voor dat er voldoende saldo op je rekening aanwezig is op deze datum.

Dit geldt voor alle leden die een incassomachtiging hebben afgegeven.

Voor alle overige leden geldt dat rond bovengenoemde datum de factuur voor de betaling van de contributie binnen zal vallen, of in je e-mailbox of op de deurmat. Houd dit dus in de gaten en zorg voor een tijdige betaling.

Mocht je voor de toekomst een incasso-volmacht willen afgeven, dan is het formulier hiervoor zowel op onze website, als op de voetbal aanwezig. Dit maakt de contributieverwerking een stuk makkelijker.

Iedereen alvast weer hartelijk bedankt.

Namens de penningmeester

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *