MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Afschrijving contributie 2e halfjaar 2022-2023

Op vrijdag 31 maart aanstaande zal de contributie voor het 2e halfjaar van dit seizoen afgeschreven gaan worden. Zorg er alsjeblieft voor dat er voldoende saldo op je rekening aanwezig is op deze datum.

Dit geldt voor alle leden die een incassomachtiging hebben afgegeven.

Voor alle overige leden geldt dat rond bovengenoemde datum de factuur voor de betaling van de contributie binnen zal vallen, of in je e-mailbox of op de deurmat. Houd dit dus in de gaten, een spoedige betaling wordt zeer op prijs gesteld.

Mocht je voor de toekomst een incasso-volmacht willen afgeven, dan is het formulier hiervoor zowel op onze website, als op de voetbal aanwezig. Dit maakt de contributieverwerking een stuk makkelijker.

Iedereen alvast weer hartelijk bedankt.

Namens de penningmeester

DEEL DIT ITEM