Alle vrijwilligers van NSVV op de foto!

Op zaterdag 21 september om 13:00 uur komt er een fotograaf die voor het Rabobank magazine een groepsfoto wil maken van alle NSVV vrijwilligers. We willen daarom vragen of er zoveel mogelijk vrijwilligers aanwezig willen zijn om op veld 1 een mooie groepsfoto te maken.

De Rabobank plaatst een item in het Rabobank magazine van november over ons project om een vrijwilligerscommissie op te zetten. Daarmee proberen we ervoor te zorgen dat we vrijwilligers kunnen werven, binden, opleiden en hun gegevens goed vastleggen, zodat we voldoende vrijwilligers behouden om onze vereniging in de toekomst ook draaiend kunnen houden.

DEEL DIT ITEM

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *