MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Andy Tegegne stopt per direct als Hoofd Opleiding Bovenbouw

Andy Tegegne in inmiddels alweer aan zijn 3e seizoen begonnen als Hoofd Opleiding. Hij heeft onlangs het hoge woord laten vallen dat hij het op dit moment niet of nauwelijks meer kan combineren met zijn nieuwe werkomgeving en zijn gezin. Dat heeft er vandaag toe geleid dat wij, Andy en NSVV, in goed overleg per direct uit elkaar gaan. Hoe wij dit intern gaan oplossen is nog niet duidelijk maar op deze voet verder gaan was voor beide partijen geen optie meer.

Andy heeft de laatste jaren in nauwe samenwerking met de Technische Commissie, trainers en begeleiding er mede voor gezorgd dat de bovenbouw verder werd ontwikkeld. Bedankt daarvoor!

Komende week zullen wij als Technische Commissie gebruiken om Andy zelf de gelegenheid te geven om afscheid te nemen van eenieder als ook zijn lopende taken over te dragen. Binnenkort horen jullie van ons!

Interesse om Andy op te volgen? Neem dan contact op met Jeroen Reedijk

Jeroen Reedijk

Jeugdvoorzitter

Voorzitter Technische Commissie jeugd

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *