MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Auto van NSVV supporter teruggevonden

Update onderstaande bericht: Gelukkig is de auto van onze supporter weer teruggevonden.

Een 80-jarige NSVV supporter kwam na de wedstrijd ‘s-Gravendeel – NSVV op de parkeerplaats van sportpark de Trekdam en kon zijn auto niet terugvinden. De auto was gestolen. Het gaat om een grijze Hyundai Getz, kenteken 11-NP-PR. Wie vindt ‘m terug? En geeft dit door aan 0900-8844 (politie). De 80-jarige kon gelukkig met andere NSVV-ers mee terugrijden naar Numansdorp, maar heeft graag zijn auto terug.

30-01-2016 om 21.00 uur op de website van vv ‘s Gravendeel geplaatst

 

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *