MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Barendrecht A3 – N.S.V.V. A2

Zaterdag 5 december 2015: Barendrecht A3 – N.S.V.V. A2       (2-1)   3-2

Op deze Sinterklaasmiddag moesten we afreizen naar Sportpark De Bongerd in Barendrecht….vol verwachting óf er vandaag ‘n surprise inzat. Barendrecht A3 had tot nu toe grote overwinningen afgewisseld met een grote nederlaag en een gelijkspel tegen hekkensluiter Slikkerveer, waardoor ze ná 5 gespeelde wedstrijden en een doelsaldo van 22 voor én 20 tegen niet zouden misstaan in de regionale korfbalcompetitie. Na zo’n 5 minuten spelen stuurde Edgar Evertse, met een listig steekpassje tussen de Barendrechtse centrumverdedigers door, Ricky van Zwieten richting de sluitpost van de thuisploeg. Met een beheerst rolletje bracht Ricky van Zwieten ons op een 0-1 voorsprong. Niet veel later zag Edgar Evertse zijn inzet gestopt worden door de keeper ná een fraaie combinatie tussen Kevin Groenenberg en Arnoud Cazander. Hierna kwam Barendrecht, gesteund door de wind, steeds beter aan voetballen toe. Toen een technisch begaafde speler van de thuisploeg zichzelf een weg had gebaand door onze verdediging dacht iedereen dan ook dat dit de gelijkmaker zou betekenen, máár doordat hij zich verslikte in zijn laatste trucje belandde zijn inzet naast ons doel. Niet veel later tikte Youri Bakker een voorzet van rechts via de bovenkant van de lat corner. Uit deze corner kopte een speler van de thuisploeg nét naast. We stonden dan nóg wel op een 0-1 voorsprong, maar Barendrecht voelde dat de gelijkmaker in de lucht hing. Eerst moest Youri Bakker nog handelend optreden, máár niet veel later viel de terechte gelijkmaker dan tóch. Na een voorzet vanaf links wist een Barendrechtse aanvaller de 1-1 binnen te schieten. Een vrije trap van Bas Kneijber belandde bij Kevin Groenenberg, die op zijn beurt weer Ricky van Zwieten wist te vinden, waarna laatstgenoemde nét naast schoot. Nét als vorige week bleek dat tegen de wind in voetballen een stuk lastiger is dan met het windje in de rug. Dit voordeel benutte Barendrecht goed uit. De mee opgekomen rechtsback van de thuisploeg slingerde de bal voor, waarna een Barendrechts hoofd voor de 2-1 zorgde. Ná een goede combinatie tussen Oscar Buisman en Hugo Beekman kwam de bal bij Allard Korbijn terecht, die zijn geplaatste inzet nog nét door de Barendrechtse doelman tot hoekschop getikt zag worden. Vlak voor rust zag Alwin Bos een voorzet van Kevin Groenenberg zijn kopbal naast het doel verdwijnen, zodat we met een 2-1 achterstand de kleedkamer opzochten. Na de (niet zó bijzonder gewaardeerde) thee begonnen we weer aan de tweede helft. In het begin was het even aftasten, omdat beide partijen nú anders met de wind om moesten gaan. Tóch wist Barendrecht mét een razendsnelle de voorsprong te vergroten naar 3-1. Even leken we mentaal geknakt, maar we herpakten ons gelukkig weer snel. Een goed genomen vrije trap van rechtsback Alwin Bos belandde voor de voeten van Wouter van Dam, die ons met de 3-2 weer terug in de wedstrijd bracht. Gesteund door de wind voelden we dat de gelijkmaker in de lucht hing. Max van der Velden zag de bal ineens voor zijn voeten belanden, waarna hij snoeihard uithaalde…..buiten bereik van de keeper, máár helaas voor ons wél op de paal. Barendrecht kwam door ons toedoen niet meer uit de verdediging en het leek dan óók een kwestie van tijd dat de gelijkmaker viel. Zéker toen de doorgebroken Wouter van Dam letterlijk vrij op de doelman kon afstormen. Helaas voor ons….én uiteraard óók voor zichzelf, zag hij zijn inzet naast het doel verdwijnen. Arnoud Cazander probeerde het vlak voor tijd met een afstandsschot, máár deze poging ging nét over. Het zat er niet in….óf tóch nóg wél? Diep in de slotfase slalomde Wouter van Dam zich het Barendrechtse strafschopgebied in, waarna hij werd neergehaald ter hoogte van de strafschopstip. Het fluitje van de scheidsrechter klonk ons als muziek in de oren, want dit zou vanaf de penaltystip dé (hoogstwaarschijnlijk) verdiende gelijkmaker opleveren. Máár tot ieders verbazing besloot de scheidsrechter tot een vrije trap op de rand van het strafschopgebied….werkelijk ongelóóflijk!! Een vrije trap dús in plaats van een overduidelijke penalty….. Onze protesten hadden geen zin, waardoor Arnoud Cazander zich achter de bal plaatste om de bal te gaan nemen. Zijn inzet vloog langs de zéér uitgebreide Barendrechtse muur richting de rechterhoek van het doel…. Mét een katachtige reflex wist de keeper van de thuisploeg de bal échter uit zijn doel te werken. Vrijwel meteen floot de scheidsrechter voor de laatste keer, waardoor we teleurgesteld het veld verlieten. Wéér een kleine nederlaag, wáár een gelijkspel zéker verdiend was geweest….hét zit ons niet écht mee deze competitie. Aanstaande woensdagavond de tweede ronde bekerwedstrijd tegen SHO….hópelijk wél een héérlijk avondje!!    

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *