MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Binnenmaas A2 – N.S.V.V. A2

Zaterdag 12 september 2015: Binnenmaas A2 – N.S.V.V. A2   (0-2)  0-11

Vandaag stond onze tweede wedstrijd in de beker op het programma. Wederom had de KNVB ons een uitwedstrijd toebedeeld: dit keer in Maasdam tegen FC Binnenmaas A2. Al na vijf minuten zette Dion Tolenaars Kevin Groenenberg vrij voor het doel van Binnenmaas, maar helaas wist laatstgenoemde ons niet op een vroege voorsprong te zetten. Die vroege voorsprong kwam er niet véél later dan tóch. Wederom was het Dion Tolenaars die dit keer vanaf rechts de bal voorzette en Ricky van Zwieten op maat aanspeelde: 0-1. Vijf minuten later was de stand verdubbeld toen de naar links getrokken Edgar Evertse met een mooie pass Max van der Velden vrij speelde: 0-2. Vanaf dit moment werd de thuisploeg flink onder druk gezet, waardoor ze bijna niet meer van eigen helft afkwamen. Rini Dröge wist van achteruit Edgar Evertse vrij voor de keeper te zetten, maar helaas had Edgar Evertse zijn vizier (nog) niet op scherp staan, want de open kans werd jammerlijk naast geschoten. Even later kopte Ricky van Zwieten uit een corner van Allard Korbijn recht in de handen van de keeper van Binnenmaas. De thuisploeg leek klaar voor de genadeslag, maar de derde verlossende treffer wilde maar niet vallen. Ook niet toen Dion Tolenaars Max van der Velden met een fraaie pass richting doel stuurde. In een uiterste poging de bal langs de doelman te werken blesseerde Max van der Velden zich dusdanig aan z’n enkel dat verder spelen onmogelijk bleek. De verlossende derde treffer had vlak voor rust alsnog kunnen vallen toen de bal ná een goede doelpoging van Ricky van Zwieten voor de voeten van Arnoud Cazander stuiterde, maar helaas voor ons reageerde laatstgenoemde nét niet adequaat genoeg. Met weliswaar een fraaie 0-2 stand gingen we de rust in, maar het duel had natuurlijk allang beslist kúnnen én moeten zijn. Vijf minuten na rust wist Arnoud Cazander zichzelf knap vrij te draaien, maar zijn inzet miste doel. Gelukkig viel het derde én beslissende doelpunt uit één van de fraaiste aanvallen van deze middag: Kevin Groenenberg speelde Allard Korbijn aan die op zijn beurt Arnoud Cazander wist te vinden, waarna laatstgenoemde koelbloedig voor de 0-3 zorgde. Vlak hierna had Ricky van Zwieten het op zijn heupen toen hij na een mooie solo vanuit een bijna onmogelijke hoek de keeper van Binnenmaas wist te passeren: 0-4. Wat voor rust niet lukte, lukte ná rust wel. Binnenmaas geloofde er niet meer in en leek klaar om met grote cijfers op eigen (kunstgras)veld vernederd te gaan worden. Edgar Evertse schoot uit een pass van Kevin Groenberg nog naast, maar niet veel later wist diezelfde Kevin Groenenberg Allard Korbijn vrij voor het doel aan te spelen die de 0-5 in de touwen schoot. Dit allemaal binnen een kwartiertje na rust. Arnoud Cazander werd aan de rand van de zestien neergehaald, waarna natuurlijk een vrije trap volgde. Arnoud Cazander nam de vrije trap zelf, wist Ricky van Zwieten te vinden, die op zijn beurt het leer net naast de verkeerde kant van de paal zag verdwijnen. Ricky van Zwieten kwam nog oog in oog met de keeper van de thuisploeg te staan toen hij een lange bal van achteruit fraai meenam, maar helaas zag hij zijn inzet wederom naast het doel belanden. Arnoud Cazander bood Edgar Evertse nog een unieke kans, maar helaas wist laatstgenoemde niet met dit buitenkansje om te gaan. Misschien wel het mooiste doelpunt van deze wedstrijd viel zo’n twintig minuten voor tijd. Kevin Groenenberg kreeg de bal op het middenveld voor z’n linker, zag de keeper véél te ver voor zijn doel staan en besloot hem met een fraaie boogbal van zo’n dertig meter (!!) kansloos te laten: 0-6. Een kwartiertje voor tijd werd het 0-7 toen Allard Korbijn Edgar Evertse vrij voor de goal wist te vinden. Na goed doorzetten op links van Oscar Buisman was het Ricky van Zwieten die zijn afstandsschot fraai in de rechterkruising zag belanden: 0-8. Edgar Evertse zorgde voor de 0-9 door een passje van Ricky van Zwieten koelbloedig binnen te werken. Nu was het natuurlijk dé vraag óf die tiende óók nog zou vallen. En ja hóór!! Na een fraai staaltje combinatievoetbal tussen Allard Korbijn, Arnoud Cazander en Ricky van Zwieten was het laatstgenoemde die vijf minuten voor tijd voor de 0-10 zorgde. Het werd zélfs nóg erger voor de thuisploeg, want na een passje van Edgar Evertse was het Allard Korbijn die de 0-11 binnenschoot. Al met al een zéér fraaie én ruime overwinning mannen, gefeliciteerd!! Alle lof voor deze grote overwinning gaat mede uit naar trainer Vincent Korbijn, want op basis van pure conditie werd Binnenmaas de tweede helft volkomen overrompeld. Volgende week de derby tegen SSS….komt allen!!      

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *