MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Complimenten aan het EHBO-team!

Complimenten van de trainer van DGBC JO17-1 aan het EHBO-team naar aanleiding van hun goede optreden:

Langs deze weg willen wij NSVV bedanken voor de deskundige hulp, doortastende optreden en begeleiding nadat 1 van de spelers van DBGC ernstig geblesseerd raakte tijdens de wedstrijd NSVV JO17-2 – DBGC JO17-1. Het was in 1woord fantastisch.
De speler is met de ambulance naar het ziekenhuis in Dirksland gebracht. Daar hebben ze foto’s gemaakt van de knie. Het is nog afwachten hoe groot de schade uiteindelijk is maar in eerste instantie lijkt het mee te vallen , Hoewel ze daar nog niet echt veel over kunnen zeggen. Hij heeft wel veel pijn maar met goede pijnstillers is het te doen. Hij zit momenteel in een brace en moet volgende
Week terugkomen bij de chirurg. Onze speciale dank gaat uit naar de mensen van de EHBO, Erik van der Velde en Menno van Oort voor hun prima hulp. NSVV bedankt ! Hopelijk wilt u dit bericht bij hun onder de aandacht brengen.

Namens DBGC en ouders van de geblesseerde speler,

Jean Pierre Vervloed
Trainer/leider DBGC JO17-1

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *