MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Contract trainersduo Ton Havelaar en Bas Snel met één jaar verlengd

Het bestuur van NSVV is zeer verheugd met de contractverlenging van Ton en Bas. Er is na de promotie direct een goede teamprestatie neergezet de eerste seizoenshelft met een huidige derde positie in de 2e klasse E. Met dit trainersduo en de talentvolle selectie zijn er voldoende groeimogelijkheden voor een succesvol vijfde seizoen. Veel talenten uit de eigen jeugdopleiding zullen de prestatie-elftallen volgend seizoen weer komen versterken. Het bestuur heeft er alle vertrouwen in dat het eerste elftal onder leiding van Bas en Ton in de toekomst goed blijft presteren.

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *