MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Contributie automatisch af laten schrijven

Eens in het halfjaar gaat het bericht de deur uit voor het betalen van de contributie. Om de contributie af te schrijven adviseren we om dit door middel van een automatische incasso te doen. Zo wordt de contributie automatisch afgeschreven en kan je betalingsherinneringen voorkomen. 

Om de contributie d.m.v. een automatische incasso af te laten schrijven, kan je een formulier bij de Frontoffice ophalen en toestemming geven met dit formulier. De eerstvolgende keer zal de contributie dan automatisch afgeschreven worden van de rekening van de desbetreffende persoon.

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *