MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Dames zoeken trainers en leiders!

Het nieuwe seizoen is al een aantal weken van start gegaan voor de dames. De damescommissie heeft geconstateerd dat er nog steeds vacatures zijn en dat deze tot op heden nog niet zijn ingevuld.

Wij zijn dringend op zoek naar enthousiaste trainers en leiders voor de MO11, MO13-2 en vrouwen 1. Mocht je geïnteresseerd zijn neem dan contact met ons op via e-mail ([email protected]) of spreek Rob Reedijk of Ronald Kuiper aan.

Tevens zijn we ook nog steeds op zoek naar meiden die het leuk vinden om bij NSVV te voetballen (voornamelijk in de MO11 en MO13). Mocht je een vriendinnetje hebben die graag een keer mee wil trainen dan is dit natuurlijk mogelijk in samenspraak met de trainers/leiders.

De damescommissie

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *