MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Damesvoetbal in volle gang bij NSVV

Vorige week zijn de B, C en D meiden gestart met trainen en deze week start ook ons jongste meiden elftal. Ook de dames van vrouwen 1 starten deze week met trainen. Vanaf a.s. zaterdag starten ook weer de wedstrijden. Onze MB1 speelt uit tegen SHO en de MD1 en ME2 speelt thuis tegen dezelfde tegenstander SHO.

Wij hebben nog wel een aantal vacatures voor train(st)ers en leid(st)ers. Indien je geïnteresseerd bent om aan de slag te gaan bij de meiden of de dames van NSVV dan kan je mailen naar [email protected]. Ook voor vragen zijn wij altijd te bereiken via de mail.

Wij hopen als damescommissie op een leuk, gezellig en succesvol seizoen!

De damescommissie

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *