MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

De Buitensluis zoekt vrijwilligers voor bewoners tijdens wandelvierdaagse (20 t/m 24 mei)

Van 20 tot en met 24 mei organiseert de Buitensluis de jaarlijkse wandelvierdaagse. Voor deze dagen zijn er nog de nodige vrijwilligers nodig om de bewoners van de Buitensluis voort te bewegen. Mocht je graag mee willen helpen of mensen kennen die mee willen helpen, dan vragen we je contact op te nemen per e-mail naar: [email protected]. Alvast bedankt voor de interesse! We vertrekken iedere avond om 18.30 uur en op vrijdag om 19.00 uur. Iedere avond sluiten we af met live muziek. U komt toch ook?

Vorig jaar hielpen de veteranen van NSVV met 7 man sterk een handje bij de wandelvierdaagse. Het zou leuk zijn als er dit jaar meerdere enthousiaste teams zich, net als de veteranen vorig jaar, in willen zetten!

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *