MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

De contributie van het tweede halfjaar wordt rond 25 maart afgeschreven

De contributie van het tweede halfjaar zal rond 25 maart worden afgeschreven. Als je automatische incasso aan hebt staan hoef je hier niets voor te doen buiten (buiten voldoende geld op je betaalrekening hebben). Wanneer je geen gebruik maakt van automatische incasso zal je een factuur per e-mail ontvangen. NSVV vraagt je deze factuur zal snel mogelijk te voldoen, zodat niemand erachter aan hoeft te gaan.

Maak het NSVV eenvoudiger om de contributie te innen en accepteer automatische incasso van de contributie. Het formulier kan je hier downloaden. Inleveren kan bij de frontoffice!

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *