MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

De contributie van het tweede halfjaar wordt rond 30 maart afgeschreven

De contributie van het tweede halfjaar zal rond 30 maart a.s. weer worden afgeschreven. Als je automatische incasso aan hebt staan hoef je hier niets voor te doen (buiten voldoende geld op je betaalrekening hebben). Wanneer je geen gebruik maakt van automatische incasso, zal je een factuur per e-mail ontvangen. NSVV vraagt je deze factuur zal snel mogelijk te voldoen, zodat niemand er achteraan hoeft te gaan.

Maak het NSVV eenvoudiger om de contributie te innen en accepteer automatische incasso van de contributie. Het formulier kan je hier downloaden. Inleveren kan bij de frontoffice op zaterdag.

Daarnaast staat van sommige personen nog de betaling van de contributie over de 1e seizoenshelft open, zij zullen hiervan een herinnering ontvangen met het verzoek om nu snel te betalen.

Namens het bestuur van NSVV

Rob Reedijk
[email protected]

DEEL DIT ITEM