MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

De familiedag: Muziekfeest (23-06-2018)

De familiedag komt er weer aan op zaterdag 23 juni van 14.00 uur tot 21.30 uur met dit jaar als thema: Muziekfeest! Met muziek van Lef, Triple A, Peter Loree en DJ Marco. Tijdens het Muziekfeest zul je je zeker niet vervelen en voor de kids is er ook van alles geregeld. De middag begint met het NSVV Jeugd Penalty Bokaal, waarna ook 15.00 uur de kinderdisco begint. Verder worden de kinderen vermaakt door Bloony die hele mooie balloncreaties kan maken!

Eten kan ook gewoon op de voetbal. Heel de dag zal de frietkraam er van de Bram Ladage staan met lekkere verse patat en ook is er een heerlijke BBQ.

Van 18.00 uur tot 18.30 worden alle kampioenen van NSVV gehuldigd. Ook dit mag je dus zeker niet missen.

Met wie kom jij naar de familiedag? We zien je zaterdag 23 juni!

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *