MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

De Online Nieuwsbrief

Hij is er, De Online Spetter. Heeft u zich nog niet ingeschreven voor de digitale nieuwsbrief dan kunt u dat hier doen. De Communicatie Commissie van NSVV stuurt minimaal 1 x per maand een online nieuwsbrief uit, er zijn er ondertussen al twee verzonden die positief zijn ontvangen. U ontvangt De Online Spetter via de email en staat vol met nieuws, wedstrijdverslagen en andere informatie over NSVV. Zo blijft u altijd op de hoogte. Wilt u ook De Online Spetter ontvangen dan kunt u zich hieronder inschrijven!

 

Schrijf je in voor de online nieuwsbrief!

* verplichte velden
Bent u lid van NSVV? *

/

( dd / mm )
 

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *