MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Dit hele seizoen 20% korting op voetbalschoenen bij Sport2000!

Vorig jaar zijn we een samenwerking aangegaan met Sport2000 Soccer Center in Rotterdam, waarbij zij korting gaven op de aanschaf van voetbalschoenen. Wegens succes is deze samenwerking verlengd en uitgebreid met de locatie Sport2000 Oud-Beijerland! Dit betekent dat AL onze leden, trainers, leiders, scheids-en grensrechters 20% korting krijgen op hun voetbalschoenen. Wat moet je daarvoor doen? Download deze bon, print hem uit en lever hem in bij Sport2000 Oud-Beijerland of Sport2000 SoccerCenter in Rotterdam. De adressen: Oost-Voorstraat 43 in Oud-Beijerland of Hoogstraat 181 in Rotterdam. De bon is geldig t/m 31 juli 2020, dus wees niet getreurd als je voetbalschoenen nog niet versleten zijn. 

Voor de eerste en tweede selectie geldt dat zij op zeer korte termijn weer schoenenbonnen zullen krijgen. Deze zijn alleen te besteden bij Sport2000 SoccerCenter in Rotterdam, dus niet in Oud-Beijerland. Meer informatie daarover volgt via de Technische Commissie en de elftalleiders.

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *