MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

“Duurzaam noodzaak voor continuïteit NSVV”, het beleidsplan van NSVV voor 2018-2022

“Duurzaam noodzaak voor continuïteit NSVV”, is de titel voor het beleidsplan van NSVV voor de komende 5 jaar. We hebben de afgelopen jaren nogal wat opgebouwd binnen NSVV: een groei in het aantal leden en vrijwilligers, meer speelvelden, een veel hogere begroting en introductie van het damesvoetbal in 2015. Kunnen we als vereniging eigenlijk nog wel groeien? Dat is de vraag die het bestuur zichzelf heeft gesteld, waarna een aantal maanden aan werk voor het nieuwe beleidsplan heeft gezorgd. Benieuwd hoe we naar de komende vijf jaar kijken? Bekijk dan snel het beleidsplan voor 2018-2022!

Beleidsplan NSVV 2018-2022

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *