MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Extra ledenvergadering woensdag 29 juni 2016 20:00

Het bestuur is zeer blij met de groei van onze vereniging die sinds dit seizoen is ingezet. Deze groei is door de succesvolle invoering van het meisjesvoetbal ook structureel. Dit jaar zijn we tegen de grenzen van ons complex aangelopen. Uit officiële berekeningen blijkt dat dit oplosbaar is met een tweede kunstgrasveld. Onderstaand ons historisch overzicht van aantal teams. Vanaf 42 teams is er een kantelpunt naar de behoefte van een tweede kunstgrasveld. Sinds dit seizoen zitten we daar flink boven en deze groei is structureel de komende seizoenen.kantelpunt

Samen met gemeente Cromstrijen is naar een oplossing gezocht. Er is een plan voor de financiering van een tweede kunstgrasveld die nog door de Gemeente goedgekeurd moet worden. Aangezien dit plan grote gevolgen heeft voor de financiële huishouding van onze vereniging, willen we dit in een extra ledenvergadering aan onze leden voorleggen. Onderstaand de uitnodiging voor deze extra ledenvergadering.

extra ledenvergadering

 

 

Bij deze nodigt het bestuur van N.S.V.V. U uit tot het bijwonen van de extra ledenvergade­ring op woensdag 29 juni 2016. De vergadering wordt gehouden in de

kantine en vangt aan om 20.00 uur.

AGENDA:

  1. Opening
  2. Exploitatie tweede kunstgrasveld
  3. Rondvraag en sluiting

Het bestuur

 

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *