MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Familiedag 18 juni update

Familiedag 3Voor de “Wipe Out theme” parcours hebben zich 15 teams aangemeld, dus het wordt een spetterend feest. We willen echt om 13:30 starten dus graag om 13:00 verzamelen. Hou er wel rekening mee dat je nat zult worden!

 

 

 

De jeugdspelers MP tm C junioren moeten zich om 14:30 Familiedag 4verzamelen in de middencirkel van veld 2 (kunstgrasveld). Daar krijgen ze een scorekaart, waarmee ze langs de onderdelen kunnen gaan. Spelers van NSVV 1 en 2 zullen bij de onderdelen van het parcours staan om de jeugdspelers te begeleiden en de score op het formulier in te vullen. Ook de jeugdspelers zullen niet droog blijven.

We maken er met z’n allen een onvergetelijke dag van!

 

De Jubileum commissie “70 jaar NSVV”

Ria van de Griend

Ilse Kruijthof

Francois van Katwijk

Jesper Aarts

Gertjan van der Velden

Dick van Prooijen

Arie Kruithof

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *