MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Fiona presenteert het nieuwe tenue voor volgend seizoen: een jubileumeditie! (Coronacrisis video 3/7)

In de derde video van de Coronacrisis videoreeks presenteert Fiona het nieuwe tenue voor de komende drie jaar welke volledig in het teken staat van het 75-jarig bestaan van NSVV. Een speciale jubileumeditie waar we als vereniging best een beetje trots op mogen zijn! Ook worden de trainingspakken en tassen volgend jaar vervangen en ook in volledig nieuw design in lijn met het nieuwe tenue.

Verder heeft Fiona een belangrijk boodschap waarin zij vertelt hoe je kledingsponsor kan worden. Juist in deze tijd is het belangrijk dat de sponsorinkomsten op pijl blijven en nieuwe kledingsponsors zijn dan ook zeer welkom. Sponsor worden? Op de Sponsoring-pagina lees je meer over de mogelijkheden. Nog vragen of sponsor worden? Dan kan je contact opnemen via [email protected]

YouTube player

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *