MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Fit blijven tijdens de zomer? Samenwerking met de tennis!

Baal je altijd zo als het voetbalseizoen is afgelopen? Zou je ook tijdens de zomervakantie lekker buiten willen sporten? Dat kan! In een speciale samenwerking met Tennisvereniging Numansdorp (TVN) hebben we een Zomerchallenge opgezet. Dat betekent lekker tennissen tijdens de zomerstop, inclusief vijf groepslessen van de tennisschool om het te leren.

Nieuwsgierig geworden? Op donderdag 6 juni is er vanaf 19:30 uur bij TVN een informatieavond voor deze Zomerchallenge. Voorzitter Han Boender zal daar aanwezig zijn voor alle nodige info en er is van 21:00 – 22:00 uur een tennisleraar die een groepsles verzorgd. Weet je al zeker dat je mee wilt doen, schrijf dan in via [email protected], dan kunnen we de inschrijving en je KNLTB pas regelen. Twijfel je nog, ga dan op 6 juni langs bij TVN, Meestooflaan 1. Iedereen, ook diegene die zich al heeft opgegeven, is welkom.

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *