MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Fitmission traint NSVV 1

Op deze natte en winderige Donderdagavond heeft Jaap van der Meer, eigenaar van Fitmission en zelf ook trouw lid van NSVV, een gasttraining verzorgd voor NSVV 1.

Na een introductie in de kleedkamer waarin Jaap alles vertelde over o.a. blessure preventie, core stability, lenigheid en flexibiliteit gingen ze het veld op voor een pittige maar o zo leerzame training. Ton en Bas deden zelf ook mee, niet alleen om zelf fit te blijven maar ook om hier van te leren en waren zij en de groep een en al oor als Jaap gepassioneerd over zijn werk vertelde en oefeningen voordeed met de speedladders, elastieken en specifieke rektrainingen. Een uur zijn de heren volgas gegaan, toen moe maar voldaan Jaap werd bedankt tijdens de nabesprekingen voor deze super ervaring. Iedereen was zo enthousiast dat de gesprekken binnenkort gaan plaats vinden om hier een mooi vervolg aan te geven.

Jaap onwijs bedankt en hopelijk tot snel.

Voor iedereen die ook nieuwsgierig is geworden kijk op www.fitmission.nl

img_2715

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *