MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

GOZ A1 – N.S.V.V. A2

Zaterdag 16 april 2016: GOZ A1 – N.S.V.V. A2   (2-1)   3-5

Vandaag stond de “vroege” uitwedstrijd tegen GOZ gepland….voor sommigen zélfs véél té vroeg, waardoor we maar met precies élf man richting Mijnsheerenland vertrokken. Gesteund door de wind nam de thuisploeg meteen vanaf de aftrap het initiatief in de handen. Youri Bakker wist eerst nog een vrij snelle openingstreffer te voorkomen, maar de corner die daarop volgde draaide geholpen door de harde wind bij de eerste paal in de bovenhoek binnen: 1-0. Door de wind kwamen we nauwelijks aan uitverdedigen toe, waardoor we flink onder druk bleven staan. Een afgeslagen aanval van GOZ kwam buiten de zestienmeter voor de voeten van hun laatste man terecht, die met een fraai schot de 2-0 bij ons in de touwen joeg. Tóch kwamen we niet later terug in de wedstrijd toen Rini Dröge een hoekschop van Wouter van Dam ineens met een volley op zijn slof nam en de 1-2 hard onder de lat binnenschoot. Hierna bleef de ploeg uit Mijnsheerenland door drukken. Eerst moest Chaylan Langbroek na een corner de bal nog van de lijn redden en doordat bij GOZ het vizier niet op scherp stond (twee kopballen rakelings over en een schot op de lat) gingen we met een nipte achterstand de kleedkamer in. De tweede helft hadden wij de wind in onze rug en kwamen we zelf meer aan voetballen toe. Een lange bal van achteruit werd door Wouter van Dam opgepikt, die aan een lange rush begon, maar deze helaas niet doeltreffend wist af te ronden. Na goed doorzetten van Max van der Velden stond dan tóch ineens de gelijkmaker op het scorebord toen hij met een uiterste krachtsinspanning de bal langs de doelman van GOZ wist te werken. De thuisploeg kwam niet veel later gevaarlijk uit, maar Youri Bakker wist met een fraaie redding een achterstand te voorkomen. Gesteund door de wind én op pure basis van mentaliteit én inzet wisten we dat er vandaag meer in zat dan één puntje. Oscar Buisman zette vanaf links Allard Korbijn fraai voor de keeper, maar zijn inzet werd op het laatste moment nét voor de doellijn weggewerkt. De thuisploeg kreeg door goed doorzetten van Max van der Velden de bal niet weg uit de eigen verdediging, waarna zé zélfs hun eigen doelman wisten te passeren: 2-3. Even later zette Allard Korbijn met een fraaie steekpass Wouter van Dam vrij voor de doelman, waarna laatstgenoemde beheerst afrondde: 2-4. Identiek aan de 1-0 vloog een hoekschop van Wouter van Dam rechtstreeks het doel in: 2-5. Door een slippertje in onze verdediging kwam de GOZ in de slotfase nog terug tot 3-5, waarna de scheidsrechter het eindsignaal liet horen. Ná een redelijk uitzichtloze 2-0 achterstand een uitstekend prestatie mannen!! Gefeliciteerd met deze overwinning!! Volgende week de “late” uitwedstrijd tegen Oude Maas A1….

P.S. Arie de Reus….nóg hartelijk bedankt voor de bloemen!!

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *