MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Help jij ouderen aan een onvergetelijke avondvierdaagse?

De Avondvierdaagse is een geliefd evenement voor jong en oud, maar voor veel ouderen is het fysiek niet meer mogelijk om mee te lopen. NSVV wil hen deze kans niet ontnemen en roept leden op om ouderen in rolstoelen te duwen tijdens de Avondvierdaagse.

Daarom roepen wij trainers en leiders op om met het hele team te helpen bij de avondvierdaagse. Uiteraard kan je ook zelfstandig en met een paar vrienden helpen.

Door ouderen te helpen, tonen we niet alleen onze maatschappelijke betrokkenheid, maar bieden we ook een waardevolle sociale ervaring. Veel ouderen zouden dolgraag zelf deelnemen, maar hebben hierbij onze steun nodig. Jouw hulp kan hen deze mooie ervaring geven.

Laat jij je van je beste kant zien? Meld je dan aan en help een oudere om de Avondvierdaagse te voltooien. Stuur een appje naar Eveline Schelling via +31 6 51872085.

De avondvierdaagse is van 27 tot 31 mei.

DEEL DIT ITEM