MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Help mee onze kinderen een onvergetelijk toernooi te laten beleven

De toernooi commissie heeft voor onze jeugdspelers weer een aantal fantastische thuistoernooien geprogrammeerd dit seizoen. Voor de kleinste talenten worden er thema toernooien georganiseerd met activiteiten naast de wedstrijden. Ervaring is dat dit onvergetelijke dagen zijn voor de kinderen en ze allemaal met een lekker gevoel en een grote beker huiswaarts gaan. Om deze activiteiten op de toernooidagen mogelijk te maken hebben we hulp nodig. Het eerste toernooi is “Het Beestenboel toernooi” zaterdag 22 oktober voor JO7 (kinderen tot 7 jaar). Het gaat alleen om hulp tijdens de toernooidagen en niet om de organisatie van het toernooi vooraf. Kom je toch al kijken of wil je graag de kinderen met een geweldig gevoel huiswaarts laten gaan, geef je dan op als vrijwilliger. Aanmelden kan door een kort mailtje te sturen met contactgegevens naar: [email protected]

Iedere hulp is welkom en wordt zeer gewaardeerd door onze kinderen.

Wij zijn met z’n allen NSVV!

beestenboel

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *