MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Hermandad Ve1 – N.S.V.V. Ve2

Hermandad Ve1 – N.S.V.V. Ve2 Ruststand:  3-1 Eindstand: 7-1

Doelpunten :

Maurice 1x

Thuis verloren met 7-2, 7 kansen voor Hermandad dus misschien viel er wel iets te halen vandaag.

We begonnen sterk, binnen het kwartier kon Maurice scoren na een vlijmscherpe, uitgekiende assist van Peter, mooi 0-1, dat liep als gescheten….ware het niet dat Hermandad bijna gelijk na onze treffer de 1-1 maakte en niet veel later de 2-1, het eerste lobje dat Opa te verduren kreeg. De eerste ??? Ja er volgde er nog een paar….

We liepen nou niet echt slecht te voetballen maar bij Hermandad klopte het iets beter met het afronden. Wij kregen nog wel enkele kansen, op de paal en op de lat bij Hermandad maar hij wilde er niet in. Daarentegen bij Hermandad wel. Het werd 3-1 en met een lob 4-1, voor de rust.

Tja wat kon je er van zeggen, we waren niet slecht maar het wilde niet lukken.

Pal na rust, binnen de 5 minuten, kregen we de 5-1 voor onze kiezen.  Maar we bleven voetballen, wat echt niet slecht was, lekker rondtikkend maar helaas scoren kwam er niet van.

Opa kreeg nog een lobje te verduren en zo wist Hermandad het tot 7-1 te brengen. Ondanks de uitslag, niet slecht gespeeld.

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *