MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Hulde aan de EHBO!

We kregen een leuk stukje ingestuurd:

Hierbij wil ik graag de twee dames en mijnheer van de EHBO bedanken voor hun hulp en ondersteuning na mijn blessure opgelopen tijdens de wedstrijd tussen de dames van NSVV en ‘s Gravendeel op 1 oktober. De begeleiding tot dat de ziekenauto kwam heeft mij heel erg geholpen.
Ter verdere informatie ben ik zaterdagavond na onderzoek in het ziekenhuis toch weer naar huis gegaan en eerste diagnose is een scheur(tje) in mijn heupspier. Deze moet verder met rust genezen.   Heb geen idee hoe lang dit gaat duren (ik hoop niet te lang)
Nogmaals allemaal super bedankt en voor mij heeft het aanwezig zijn van EHBO-ers zijn nut bewezen.
Met vriendelijke groet
Inge Kooijman
(keepster dames ‘s Gravendeel)
ps  tijdens alle ellende ben ik mijn pet en bidon verspeelt.  Met name mijn pet ( een roze fc Barcelona pet) zou ik heel graag terug zien.

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *