MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Hulp bij Clubvoetbaldagen gezocht

NSVV organiseert 13-15 juli de Clubvoetbaldagen. Spelers van 6 t/m 13 jaar worden tijdens de Clubvoetbaldagen drie dagen op en top vermaakt met uitdagende en afwisselende trainingen en animatie. We hebben zeer veel aanmeldingen ontvangen van enthousiaste spelers. We zijn hierdoor nog op zoek naar zes vrijwilligers die willen helpen tijdens deze drie dagen. De dagen zijn van 9:00 tot 17:00. Wil je onze spelers en jezelf een onvergetelijke attractie tijdens de vakantie bezorgen, meld je dan aan bij Menno van Oort 06-44 44 89 22.

Wij zijn met z’n allen NSVV!

Clubvoetbaldagen final

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *