MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

HW1 live opname bij NSVV

Donderdag 20 april was FC Hoeksche Waard te gast bij NSVV. Dit is een live voetbal praatprogramma uitgezonden op website en social media van HW1. Het programma was opgedeeld in drie interview blokken. Eerst werden de acties “Wij zijn met z’n allen NSVV” en “NSVV verbindt Numansdorp” door Arie Kruithof en Bas Snijders toegelicht. Voor het tweede blok was vriend van Feyenoord, Pim Blokland naar ons clubhuis gekomen. Hij heeft uitgelegd hoe het achter de schermen bij Feyenoord werkt. In het laatste blok zijn Ton Havelaar, Yoeron van der Ree en Jeroen Reedijk geïnterviewd over de huidige staat en toekomstplannen van het eerste elftal.

De informatieve live uitzending kan je terugkijken via één van onderstaande linken. De uitzending begint na ongeveer 2:30.

http://www.hw1.tv/fc-hoeksche-waard-bij-nsvv/

https://www.youtube.com/watch?v=lIHDESv2VwI

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *