MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Inschrijven Beach en FIFA toernooi

Inmiddels is het feestelijke programma van onze goede doelen actie “NSVV verbindt Numansdorp” rond. Via onze eerstkomende nieuwsbrief wordt het uitgebreide programma gecommuniceerd. Ontvang je nog geen nieuwsbrief, stuur dan je naam, telefoonnummer en e-mail adres naar [email protected]

Maandag 19 juni tm donderdag 22 juni zijn in de avond de voorronden van het beach toernooi. We zullen speciaal hiervoor echte zandvelden aanleggen op veld 3. Niet ieder team heeft zich al ingeschreven. Graag spoedig per team opgeven via de link op het aanmeldingsformulier gestuurd naar de trainer. Bij vragen kan je een mail sturen naar [email protected]

Vrijdag 23 juni wordt er een grote feesttent op veld 3 geplaatst die er tm zaterdag 24 juni zal staan en waarin allerlei leuke activiteiten zullen plaatsvinden.

Vrijdag 23 juni om 17:00 starten we met een FIFA spelcomputer toernooi. We hebben professionele spelcomputers ingehuurd voor 80 deelnemers. Er zijn nog plaatsen over. Zaterdag 15 april kan je tussen 13:00 en 14:00 in de kantine inschrijven voor dit toernooi. Je kan je ook 24/7 inschrijven via www.fifatournament.com/nsvv

De actie heeft als doel op een leuke manier geld in te zamelen voor de goede doelen bejaardenhuis Alerimus en meervoudige handicap woonhuis Hendrikshoeve. Beiden gevestigd in Numansdorp

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *