MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Jaap 65 jaar!

‘Onze’ Jaap is 65 geworden!
Jaap vd Velden, de grootste supporter van NSVV 1 is 65 geworden en dat moest natuurlijk worden gevierd! Voorafgaand aan de wedstrijdbespreking ontving Jaap een cadeau van al zijn vrienden uit de selectie en werd er uit volle borst het ‘lang zal hij leven’ lied gezongen. Ook de voorzitter van NSVV, Arie Kruithof, was present om Jaap te feliciteren en nog vele jaren bij NSVV te wensen.
Hoe Jaap ooit bij de selectie is gekomen weet niemand echt meer maar feit is dat wij blij zijn met Jaap en Jaap blij is met ons. Hoe mooi kan het leven zijn.
Jaap! nogmaals van harte ook namens de rest van de club

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *