MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Katelyn Hendriks in Oranje onder 14

Bij NSVV laat Katelyn al jaren zien dat zij over veel kwaliteit bezit door uit te blinken tussen de jongens. Haar goede voetbalprestaties zijn ook bij de KNVB niet onopgemerkt gebleven. De aanvalster van de JO15-1 maakte de afgelopen seizoenen steevast deel uit van de regionale selecties. Dit seizoen maakt ze deel uit van de regionale Meisjes onder 15. Tijdens deze trainingen heeft ze een dusdanig goede indruk gemaakt op haar KNVB-trainers dat ze is uitgenodigd voor de landelijke selectie van meisjes onder 14.  

Van de 40 meiden die mochten deelnemen aan de selectiedagen is Katelyn één van de uitverkorenen en behoort nu tot de laatste 16! Eind mei wordt er met deze groep een tweetal activiteiten afgewerkt; het Toptalententoernooi bij SV Schalkhaar en een 5-daags toernooi in Duitsland tegen regionale teams van de Duitse voetbalbond.

NSVV wenst Katelyn heel veel succes!

 

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *