MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Konijnendijk Mode sponsort blouses kantine/frontoffice personeel

NSVV heeft er een nieuwe sponsor bij! In samenwerking met Konijnendijk Mode uit Zuid Beijerland is het gelukt om ook herkenbare kleding voor kantine- frontoffice en sponsorhome vrijwilligers te verkrijgen. Op zaterdag 3 december zijn de prachtige blouses binnen gekomen en daarmee krijgen ook deze waardevolle krachten een herkenbare outfit. Ze kunnen worden opgehaald in de frontoffice; daar staan ze op alfabetische volgorde van de voornaam klaar om mee te nemen. NSVV bedankt Konijnendijk Mode voor de sponsoring van deze mooie outfits!

Fija en Irma van de frontoffice hebben hun blouse meteen aan gedaan:
fija-en-irma

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *