MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Laatste ronde lotenverkoop

Het NSVV verloting vrijwilligersteam is zeer blij met de vele ingeleverde lotenboekjes. Stond de barometer afgelopen vrijdag nog op 46%.

Barometer 8 novemberZaterdag zijn zeer veel boekjes ingeleverd. Het team is druk geweest met de administratieve verwerking van de ingeleverde leeg verkochte lotenboekjes en is uiteindelijk uitgekomen bij een huidige barometerstand van 67%. Er is dus zaterdag 7 november maar liefst 21% van de lotenboekjes ingeleverd. Namens onze vereniging hulde aan deze actieve lotenverkopers die hun leeg verkochte lotenboekje hebben ingeleverd. Heb jij nog een lotenboekje in je bezit, vergeet dan niet uiterlijk a.s. dinsdag 10 november je lotenboekje in te leveren. Zaterdag hebben zich weer leden bij het vrijwilligersteam gemeld die loten wilde kopen. Wij hebben geen lotenboekjes meer en hebben dus nee moeten verkopen. Voor de laatste ronde zijn er voor de actieve verkopers dus nog steeds geïnteresseerde lotenkopers te vinden.   

 

Alvast bedankt voor jullie geweldige inzet voor onze vereniging.

Wij zijn met z’n allen NSVV!

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *