MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Meiden bereiden zich voor op het schoolvoetbal

Op uitnodiging van de damescommissie van NSVV werd er op woensdagmiddag 11 maart een training gehouden voor de meiden van groep 7 en 8 van de basisscholen. Dit als voorbereiding op het komende schoolvoetbaltoernooi.

20150311_135240

Maar liefst 65 meiden van de 3 Numansdorpse basisscholen hebben gebruik gemaakt van deze uitnodiging. Gesteund door een heerlijk zonnetje en natuurlijk door de jongens van de scholen werden er eerst een aantal oefeningen gedaan. De training werd afgesloten met een groot partijspel, zodat er echt goed geoefend kon worden.

20150311_141019

Gelet op de opkomst en het enthousiasme van de meiden, mag er zeker gesproken worden van een groot succes. Mogelijk zijn er weer meer meiden geïnspireerd geraakt en willen ze ook echt gaan voetballen. Bij NSVV zijn jullie van harte welkom!

20150311_145306

Ook voor de meiden van groep 5 en 6 van de basisscholen wordt over 2 weken een soortgelijke trainingsmiddag georganiseerd.

Voor meer foto’s van deze middag klik hier!

DEEL DIT ITEM

3 reacties

  1. Graag zou ik ook mee willen doen met groep 5 van de dubbeldekker te Numansdorp.
    Ik hoop wat van u te horen.

    groeten Demi Remmers

  2. Hoi Demi, op woensdagmiddag 25 maart houden we ook een training voor de groepen 5 en 6 van de basisscholen. Dus dan ben je met je klas van harte welkom. Je juf of meester kan je er alles over vertellen.
    En op donderdagavond 16 april houden we voor alle meiden van Numansdorp en omstreken een voetbalclinic. Ook daar nodig ik je graag voor uit.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *