MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Michael Nijssen en Peter Broekman gaan door als trainersduo bij NSVV 1

De voetbaltechnische commissie van NSVV is een nieuw contract overeengekomen met het trainersduo Peter Broekman en Michael Nijssen voor volgend seizoen. Na het eerste corona seizoen met slechts vier gespeelde competitiewedstrijden is in dit tweede seizoen duidelijk zichtbaar dat dit trainersduo zorgt voor een mooie teamprestatie. NSVV 1 is momenteel medekoploper in de tweede klasse E. Het beleid van NSVV is erop gericht om via een goede jeugdopleiding een hoger niveau te bereiken met het eerste elftal. Er zijn dit seizoen ook weer NSVV talenten doorgebroken in het eerste team. De voetbaltechnische commissie heeft er alle vertrouwen in dat NSVV 1 eind van dit seizoen kan gaan strijden voor promotie. De samenwerking tussen de trainers van de selectie elftallen van NSVV is ook goed verlopen.

DEEL DIT ITEM