MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Michael Nijssen gaat volgend seizoen door als trainer van NSVV 2

De voetbaltechnische senioren commissie is zeer tevreden met de ontwikkeling van Michael Nijssen als trainer van NSVV 2. Michael was vorig seizoen nog eerste elftal speler en is dit seizoen gestart als assistent trainer van NSVV 2. Na de winterstop is hij doorgeschoven naar hoofdtrainer van ons tweede elftal en laat hij een goede ontwikkeling zien. De voetbaltechnische senioren commissie heeft er alle vertrouwen in dat de ambitieuze Michael de talenten van ons tweede elftal verder zal ontwikkelen. Er is nu afgesproken dat Michael volgend seizoen doorgaat als hoofdtrainer.

We wensen Michael veel succes!

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *