MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Michael Nijssen neemt de taken van Riccardo de Vries bij NSVV 2 over

De voetbaltechnische senioren commissie en NSVV 2 hoofdtrainer Riccardo de Vries zijn in onderling overleg tot de conclusie gekomen de verdere samenwerking per direct te stoppen. Oud eerste elftal speler Michael Nijssen was assistent trainer van NSVV 2. De voetbal technische senioren commisie heeft de ambitieuze Michael gevraagd de taken van Riccardo over te nemen. Er is alle vertrouwen in de verdere talent ontwikkeling van NSVV 2 de tweede seizoenshelft. A.s. zaterdag hervat NSVV 2 de competitie na de winterstop met een uitwedstrijd tegen Botlek 2.

DEEL DIT ITEM

2 reacties

  1. Onderling overleg? Volgens mij heb ik zelf aangegeven te stoppen. Van overleg was geen sprake. Dit is typisch NSVV! Er altijd maar omheen blijven draaien!

    1. riccardo de vries ja jammer dat ik je niet had kunnen bedanken dan maar zo ga je goed en bedankt voor alles dat meen ik echt

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *