MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

N.S.V.V. A2 – Smitshoek A4

Zaterdag 3 oktober 2015: N.S.V.V. A2  Smitshoek A4  (0-0)  4-2

Deze eerste zaterdag in oktober stond de zon weliswaar weer wat lager aan de hemel dan de weken hiervoor, máár de temperatuur was wederom ‘s zomers. Vandaag kwam onze nog énige concurrent voor de koppositie in deze bekercompetitie op bezoek….Smitshoek. De tegenstander begon aan de wedstrijd met vier punten minder, máár ook één wedstrijd minder. Met andere woorden: een gelijkspel óf méér zou alleen maar pure winst betekenen. Allard Korbijn mocht na een minuut of vijf aanleggen voor een vrije trap vanaf links, maar zag zijn gerichte schot helaas nét voorbij de verste paal stuiteren. De beginfase van de wedstrijd stond, mede door de temperatuur, vooral in het teken van het aftasten van elkaar. Hierdoor ontstonden er voor beide doelen weinig échte mogelijkheden. Geleidelijk aan kwamen er dan tóch wat kansjes voor ons. Uit een voorzet van Chaylan Langbroek kreeg Allard Korbijn de bal nét niet genoeg onder controle om goed af te kunnen ronden. De (wederom) voortreffelijk spelende Oscar Buisman probeerde het niet veel later met een afstandsschot, maar zag zijn poging nét iets te hoog over de lat vliegen. Een hoge uittrap van Youri Bakker stuiterde op het kunstgras over de verdediging van Smitshoek heen, waarna Allard Korbijn vrije doorgang had tot de goal. Helaas voor ons, maar nóg méér voor hemzelf, blokte de keeper van Smitshoek zijn inzet. Aan het eind van de eerste helft nam Smitshoek het initiatief van ons iets over toen Alex van der Bijl een verdiende tijdstraf van tien minuten mocht uitzitten na een behoorlijke overtreding aan de achterlijn, nét buiten onze zestien. De vrije trap die hierop volgde werd gelukkig niet verzilverd. Vlak voor rust kreeg de snelle rechtsbuiten van Smitshoek dé mogelijkheid op de openingstreffer, maar Youri Bakker redde bijzonder fraai met zijn voet. Met de stand waar we mee begonnen gingen we dus ook de rust in. Na wat tactische aanpassingen gingen we het veld weer op….kunstgras dus in dit geval. Smitshoek kwam ná een razendsnelle aanval direct voor Youri Bakker te staan, speelden hem uit, máár gelukkig wist (razendsnelle) Alwin Bos met een uiterste krachtsinspanning de bal van de lijn te werken. Nú kon het spektakelstuk pas écht beginnen…. Chaylan Langbroek passte de bal door op Max van der Velden, die in eerste instantie de bal leek te verliezen, maar door bijzonder goed doorzetten de bal tóch wéér wist te veroveren én zelfs op pure wilskracht de 1-0 binnenwerkte. Vlak hierna wist Ricky van Zwieten een goede voorzet van Wouter van Dam binnen te schieten: 2-0. Smitshoek kwam échter snel weer terug op 2-1 toen hun aanvoerder een penalty mocht benutten. Helaas ging hij met zijn poging de bal snel uit het doel te halen op de pols van Youri Bakker staan, waarna hij terecht tien minuten in de dugout plaats mocht nemen. Vanaf nu was de tegenstander meer met de scheidsrechter bezig dan met hun eigen spel. Ook vlaggenist Patrick Geene kreeg menig scheldkanonnade naar z’n hoofd geslingerd, maar liet zich niet intimideren en vlagde uitstekend verder. Tóch kwam Smitshoek met een razendsnelle aanval door het midden langszij: 2-2. Even leek het erop dat Smitshoek door kon zetten, maar verder dan een tweetal gevaarlijke afstandsschoten kwamen ze échter niet. Bij de tegenstander begonnen de frustraties zich méér én méér op te hopen, waardoor de scheidsrechter genoodzaakt was om nog een tweetal tijdstraffen uit te delen. Wij lieten ons door ál het fysiek van Smitshoek echter niet imponeren en bleven gewoon voetballen. Uit een vrije trap van Alex van der Bijl kopte Allard Korbijn rakelings naast. Wouter van Dam pikte een lange bal van achteruit op, soleerde op snelheid langs zijn directe tegenstander en rondde bijzonder fraai af: 3-2. Een fraai staaltje combinatievoetbal tussen Rini DrögeWouter van Dam en Max van der Velden had een treffer verdiend, maar helaas strandde deze poging op de keeper. Het sprankje hoop wat Smitshoek misschien nog had werd door Wouter van Dam genadeloos de grond in geboord, want met bijna dezelfde actie als bij de 3-2 liet hij de keeper van Smitshoek wéér kansloos, waardoor we op een bevrijdende 4-2 voorsprong kwamen. De tegenstander was geknakt, de scheidsrechter deed in hun ogen álles verkeerd, waardoor wij de wedstrijd makkelijk uit konden voetballen. Max van der Velden schoot in de slotfase nog rakelings naast uit een mooi passje van Chaylan Langbroek. De scheidsrechter nam voor de laatste maal de fluit in z’n mond, waarna de verdiende 4-2 overwinning gevierd kon worden. Goed gevoetbald vandaag mannen!! Volgende week de laatste wedstrijd in deze bekercompetitie….OSV Oud-Beijerland uit.NSVV A2 - Smitshoek A4

DEEL DIT ITEM

Eén reactie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *