MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Niet trainen in het doelgebied

We zijn enorm blij met de enorme groei van onze vereniging. Gevolg is dat we velden 4 en 5 inzetten als wedstrijdvelden. Dezelfde velden 4 en 5 worden momenteel ook ingezet als trainingsvelden.

In het sitebericht van 23 juni over de trainingsindeling hebben we reeds aangekondigd “Afhankelijk van de toestand van deze velden kan onze consul in de loop van het seizoen beslissen dat de trainingsintensiteit verlaagd moet worden.”

Onze consul geeft nu aan dat er nog wel getraind mag worden op veld 4 en 5, maar niet meer in de doelgebieden. Laten we er met z’n allen voor zorgen dat we zo lang mogelijk kunnen blijven trainen op veld 4 en 5.

Wij zijn met z’n allen NSVV!

Niet trainen in doelgebied

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *