MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Nieuwenhoorn A3 – N.S.V.V. A2 (Beker)

Zaterdag 6 februari 2016: Nieuwenhoorn A3 – N.S.V.V. A2     (2-0)   4-2

Op het moment dat de praalwagens stapvoets door de binnenstad van Bliekenstad reden, reden wij in polonaise over de snelweg richting Hellevoetsluis, om daar onze derde ronde bekerwedstrijd tegen Nieuwenhoorn te spelen. Eénmaal aangekomen in Hellevoetsluis werden we naar de plaatselijke knollentuin gestuurd, want van een voetbalveld was tóch écht géén sprake. Het veld was verschrikkelijk slecht, ongelijk, ongekleurde goten als lijnen én aan cornervlaggen hadden ze bij Nieuwenhoorn kennelijk een gebrek, want die ontbraken totaal. Máár de netten hingen in de doelen, er stonden twee elftallen op het veld inclusief scheidsrechter, dús kon er gevoetbald worden. Kennelijk waren wij zó onder de indruk van deze troosteloze entourage dat er van onze kant nauwelijks sprake was van voetbal. Zó kregen de gastheren twee grote kansen op de openingstreffer door slecht uitverdedigen van onze zijde. Toen Oscar Buisman een overtreding op een aanvaller van de thuisploeg maakte, leek het er even op dat de bal op de stip ging, máár gelukkig had de goed fluitende scheidsrechter de overtreding nét buiten de zestien gezien. Maar nadat de vrije trap laag langs de muur én langs Youri Bakker in het net vloog, waren we ineens niet meer zó gelukkig, want dát betekende 1-0 voor Nieuwenhoorn. Hierna kregen we nog een klein kansje toen Oscar Buisman Edgar Evertse goed wist te vinden, maar helaas zag laatstgenoemde zijn inzet niet beloond. Na goed combinatievoetbal liep de thuisploeg verder uit naar 2-0. Vlak voor rust zag Arnoud Cazander zijn vrije trap van richting veranderd worden door een Hellevoetsluis’ been, maar de bal rolde tergend langzaam langs de voor ons verkeerde kant van de paal. de hoekschop die hierop volgde leverde geen gevaar op, waardoor we ná een zéér teleurstellende eerste helft met een 2-0 achterstand de rust ingingen. De tweede helft konden we gelukkig op kunstgras afmaken, wat dan óók het spelbeeld van de wedstrijd flink verhoogde. De tweede helft kwamen we gemotiveerder de kleedkamer uit en konden we meer druk op de thuisploeg zetten. Helaas wist Nieuwenhoorn uit een snelle counter de op dat moment beslissende 3-0 te scoren. Niet snel hierna kwamen de gastheren met fraai combinatiespel zélfs op 4-0 en leek er een afstraffing voor ons in te zitten. Alwin Bos moest met een uiterste krachtsinspanning de bal nog van onze doellijn wegwerken, anders hadden we op een 5-0 achterstand gestaan. Gelukkig lieten we ons “koppie” er niet bij hangen en werden we op basis van ons spel in de tweede helft dan toch beloond. Rini Dröge wist de bal fraai op Allard Korbijn te passen, die ons van de hatelijke “nul” schoot: 4-1. Niet lang na deze verdiende treffer kwamen we zélfs terug tot 4-2 toen diezelfde Allard Korbijn een voorzet vanaf rechts van Beau de Reus binnentikte. Even leek de thuisploeg de kluts kwijt en werd het spel ook wat grimmiger, máár de uitstekend fluitende scheidsrechter had de wedstrijd goed onder controle….wát een verademing ten opzichte van vorige week!! Helaas voor ons kwamen deze treffers te laat, waardoor er met een 4-2 eindstand afgefloten werd. Hierdoor zijn we uitgeschakeld in de beker, máár met een ongeslagen bekercompetitie en een fraaie overwinning in de tweede ronde op SHO kunnen we trots terugkijken op een geslaagd bekerseizoen mannen!! Zaterdag de thuiswedstrijd tegen GOZ….weer gewoon voor de competitie.

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *