MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Nieuwjaarsreceptie zaterdag 7 januari

NSVV wenst iedereen prachtige feestdagen en een gezond en gelukkig nieuwjaar.

kerstWe zien jullie graag weer terug op onze nieuwjaarsreceptie zaterdag 7 januari 2017. Ons clubhuis is in de middag geopend en onze voorzitter Arie Kruithof zal aan het eind van de middag zijn traditionele nieuwjaarspeech geven. Zijn terugblik zal sportief gezien m.b.t. ons vlaggenschip in ieder geval een stuk positiever zijn dan vorig jaar. Tijdens zijn vooruitblik had hij vorig jaar wel mooi nieuws te melden in de vorm van de aanstelling Ton Havelaar en Bas Snel als nieuw trainersduo. Kom met z’n allen naar onze nieuwjaarsreceptie voor de gezelligheid en misschien horen we wel weer mooi nieuws van onze voorzitter.

 

 

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *