MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

NSVV B2 wint bekertoernooi zonder beker

Tijdens het maken van de teamfoto voor hun vertrek, bleek dat het een spannende dag zou worden voor de B2. Bij minimaal een gelijk spel in hun zesde wedstrijd van het bekertoernooi, zouden onze jongens al niet meer te achterhalen zijn door de concurrentie en zou de beker binnen zijn. Een knappe prestatie, zeker omdat de B2 vorig jaar ook al kampioen werd. Mochten ze dat halen, zouden ze ‘s middags weer op de foto mogen, ditmaal voor op de site. Een paar uur later stoven 16 uitgelaten gasten het sportterrein op voor hun moment of fame, want er was ‘gewoon’ weer gewonnen! Het enige minpuntje… die beker bleek in geen velden of wegen te bekennen, want deze “bekerronde” dient alleen om te bepalen in welk niveau ze worden ingedeeld…

Dus jongens, als troost geen beker, maar wel jullie mooie foto die heel de wereld ziet 🙂 Op naar een volgend kampioenschap en gefeliciteerd met dit resultaat! B2 KNVB beker

DEEL DIT ITEM

Eén reactie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *