MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

NSVV D3 – 2016

Na een zeer succesvolle competitie start staat NSVV D3 stijf bovenaan in de 6e klasse. kleine kanttekening hierbij is wel dat we tot dusver alleen nog maar tegen de onderste 5 teams van deze competitie hebben gespeeld. Het gaat dus nog spannend worden.

Voor de 2e helft van het seizoen hebben we ons ook op de transfermarkt geroerd. Zo hebben we Paolo Maaskant tegen Tim Havelaar geruild in de D2. Door deze transfer is de balans in het team toegenomen en verwachten we dus klaar te zijn voor de komende wedstrijden.

We gaan ervoor mannen en wie weet waar deze success story nog toe gaat leiden dit jaar.kerst NSVV-D3

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *